Inne reklamy


Pomoc przedsiębiorcom w budowaniu silnej pozycji na rynku to nasza misja. Wiąże się z nią szeroka oferta produktów, jakie mamy do zaoferowania tak, aby każdy podmiot gospodarczy był w stanie znaleźć idealny produkt dopasowany do swoich potrzeb.

 

Dobra reklama to reklama angażująca nowych, nieznanych jeszcze firmie klientów. Bardzo dużo zależy od lokalizacji firmy, miejsce przeznaczonego na reklamę, jak i potencjalnej grupie odbiorców.

 

Był to dla nas bodziec, aby poszerzyć nasze usług. Wykonujemy reklamy nietypowe, takie jak:

  • menuboardy ? stosowane głównie w restauracjach. Jest to rodzaj kasetonu w formie podświetlanej umieszczonej na zewnątrz lokalu prezentujący np. danie dnia lub menu produktów. Menuboardy posiadają podświetlone od środka diody LED, co sprawia, że reklamowana treść jest perfekcyjnie przedstawiana, a koszty zużycia prądu są mniejsze. Istnieje możliwość stosowania różnych kolorów menuboard’ów. Kaseton reklamowy w tej formie wykonany jest z estetycznych i lekkich materiałów, co daje swobodę zamieszczania w dowolnym miejscu.
  • prezentery grawerowane ? doskonała forma połączenia technologii graweru cyfrowego z podświetlaniem krawędziowym. Idealnie wypełniają PR firmy poprzez wzmocnienie wiarygodności i wizerunku. Sam prezenter grawerowany to również ciekawe efekty wizualne wyrażone w formie reklamy świetlnej. Efekt świecenia grawędziowego jest osiągalny, dzięki wyfrezowaniu rowka w plexi, a sam kolor prezentera uzależniony jest od zastosowanego światłą i formy naniesionej grafiki metodą sitodruku (istnieje możliwość naniesienia grafiki folią translucentną). Źródło świetlne w kolorze wedle życzenia ? standardowe podświetlenie 230V lub diody LED. Finalny produkt warto postawić w miejscach reprezentatywnych firmy ? sala do przyjmowania gości, biuro prezesa, ale również w oknach wystawowych lokali usługowych, itp.
  • ozdobne podstawy do manekinów wystawowych ? czy wiesz, że ekspozycja na wystawie sklepowej jest najbardziej powszechną formą reklamy? Rozpocznij z nami prezentację swoich usług klientom i czekaj na efekty. Dla sklepu, czy innych tego typu usług to najlepsze rozwiązanie ? Twój potencjalny klient widząc reklamowany towar, ma go bezpośrednio w zasięgu ręki. Zajmujemy się sprzedażą ozdobnych podstaw do manekinów wystawowych. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą ozdobnych podstaw do manekinów, skontaktuj się z naszą firmą, a pomożemy wybrać produkt dopasowany idealnie do potrzeb Twojej firmy.
  • stojaki na ulotki ? w reklamie liczą się detale. Stojaki na ulotki stawiają ?kropkę nad i? w przywitaniu klienta w drzwiach. Badania konsumenckie pokazują, że klienci dużą uwagę przywiązują pierwszemu wrażeniu, dlatego każda, chcąca uchodzić za profesjonalną firma, powinna zainwestować w stojak na ulotki w którym zaprezentuje np. katolog swoich produktów, oferty promocyjne, czy teksty branżowe. Stojaki mają podstawę lakierowaną proszkowo, najczęściej koloru szarego strukturalnego. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą stojaków na ulotki, skontaktuj się z naszą firmą, a pomożemy wybrać stojak dopasowany idealnie do potrzeb Twojej firmy.

 

Jeśli jesteś zainteresowany inną ofertą ? skontaktuj się z nami. Z nami możliwy jest każdy rodzaj reklamy ? począwszy od nietypowych zleceń po mocno zaawansowane prace. Dysponujemy bardzo dobrym sprzętem ? frezarką 3D o polu roboczym 200 cm x 300 cm x 40 cm oraz ploterami tnącymi i termicznymi. Prowadząc działalność wykonaliśmy wiele usług dla agencji reklamowych. Z przyjemnością podejmiemy współpracę z Państwa firmą.

 

Social tagging: > > >

Dodaj komentarz